Meeega przygoda! Super rozwój! Bez dorosłych :-) Odyseja Umysłu

Cześć,

Zapraszam Cię i Twoich znajomych do niezwykłego projektu!

20170224_193429Projektu, który jest zupełnie czymś innym niż zakuwanie w szkole, sprawdziany i kartkówki czy odpytywanie na lekcji. Co więcej, tu masz zero stresu, a wszystko od początku do końca zależy od Ciebie i Twojej paczki znajomych!

Tu znajdziesz przestrzeń, by powiedzieć co myślisz, co czujesz, by zostać wysłuchany. Przestrzeń na wyrażenie siebie!

Tu masz szansę na wiele pozytywnych informacji zwrotnych od grupy i trenera.

20161203_170739A przede wszystkim będziesz mieć okazję robić wyjątkowe, niepowtarzalne, zwariowane i cholernie kreatywne rzeczy!

Co i jak zrobisz, zależy tylko od Ciebie i Twoich znajomych! Nikt Cię tu do niczego nie zmusza!

Bez dorosłych. Tu nikt nie będzie Ci mówił, co masz robić :-) Jedyną towarzyszącą dorosłą osobą jest trener, który nie jest nauczycielem, a wywodzi się z biznesu i chętnie pracuje także z młodymi ludźmi. Spoko, on też nie będzie Ci mówił, co masz robić. Od tego jesteś Ty sam(a)!

20161130_164944Tu znajdziesz przygodę i mnóstwo zabawy! :-) :-) :-)

Wszystko to jest oparte o fajny, międzynarodowy projekt i konkurs „Odyseja Umysłu”. Wraz z paczką znajomych przez kilka miesięcy tworzycie unikalne rozwiązanie, które potem prezentujecie na eliminacjach 25 lutego 2018 r. Najlepsze drużyny jadą na finał ogólnopolski do Gdańska, a najlepsze w Polsce lecą do Stanów na Mistrzostwa Świata! Fajnie byś i Ty ze znajomymi tam się znalazł!

20170114_170019Czego możesz się przy okazji nauczyć (nie wkuwając, a robiąc to na co masz ochotę)?
jak pracować w dużej grupie, jak się skutecznie dogadywać z innymi znajomymi z Twojej paczki (np. face-2-face), jak rozdzielać im zadania i jak z nich rozliczać, jak zbudować i z sukcesem przeprowadzić duży i skomplikowany projekt (pierwsze punkty do CV!), jak zrobić to wszystko za małą kasiorkę, jak wymyślać kreatywne rozwiązania trudnych problemów, jak zburzyć, by potem zbudować lepsze itd. A to dopiero początek tego, co Cię może tu spotkać :-)

Co o tym projekcie myślą jego uczestnicy, a Twoi rówieśnicy? Zobacz sam(a)! Kliknij tu

Zainteresowana/ Zainteresowany? To wbijaj!

Skontaktuj  się z prowadzącym:
Andrzej Jabłonowski
mail: andrzej.jablonowski @ gmail.com
Messenger: Ja Andrzej – na zdjęciu to taki kolo z rowerem :-)

O mnie:
Grupy Odyseuszy prowadzę od 2013 roku (w roku szkolnym 2016/17 prowadziłem 3 grupy dzieci i nastolatków). Zawodowo pomagam ludziom lepiej ze sobą współpracować np. w biznesie (jestem managerem w działach Human Resources), dodatkowo prowadzę zajęcia dla studentów (np. na SWPSie), młodzieży (właśnie Odyseja Umysłu) i dzieci (np. autorskie zajęcia z fotografii). Współkieruję też Fundacją Ojcostwo Mistrzostwo, by pomagać ojcom być lepszymi niż są :-)

Odyseja_Fb_11Odyseja_Fb_03Odyseja_Fb_05Odyseja_Fb_06Odyseja_Fb_18Odyseja_Fb_16Odyseja_Fb_14Odyseja_Fb_09Odyseja_Fb_17Odyseja_Fb_08Odyseja_Fb_04Odyseja_Fb_19

[kwadratowe zdjęcia pochodzą z fanpage'a "Odyseja Umysłu w Polsce" na Facebooku]

Dodaj komentarz